Четвер, 28.03.2024, 11:33
Вітаю Вас Гість | RSS

                      Сайт опорного закладу "Доросинівський ліцей"
  Доросинівської сільської ради Луцького району Волинської області

Меню сайту
Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей


Радилися педагоги

В ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Доросині відбувся районний семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи на тему «По­передження насилля серед неповнолітніх - головне завдання пе­дагогів та виховної роботи в цілому».










Досвідом використання новітніх технологій при проведенні проф­ілактичної роботи з попередження насильства серед учнівської мо­лоді поділилася заступник директора з виховної роботи Надія Скуба. «Сьогодні робота із запобігання насильства у родині спрямова­на переважно на надання допомоги постраждалим і застосування санкцій щодо агресора, тобто на подолання причин насильства, а не на попередження цього явища. Проте для того, аби розв'язати таку проблему, необхідно ліквідувати і причини її виникнення. Це немов ремонт будинку: маємо підлатати не тільки дах і стіни, а й у першу чергу - зміцнити фундамент. Фундамент - це родина», на­голосила доповідач. В формі діалогу педагоги школи намагаються знаходити точки дотику в конструктивній розмові з врахуванням всіх аспектів життя. А серед заходів впливу, які використовуються школою, - виховні години для учнів 1-4 класів «Один день із життя родини» з використанням сюжетно рольової гри; для учнів 5-6 класів - «Насильство і жорстокість»; 8-9 класів - «Захист дітей» та для учнів 10-11 класів - «Підлітки мають знати свої права». Учнями 11 класу проведено засідання «круглого столу», на якому обговорю­вались питання «Проблеми насильства в сім'ї, учнівському колек­тиві та соціумі». Практичним психологом проводились заняття з елементами тренінгу  для учнів 8 класу «Мій улюблений світ без насильства» та 9 класу «Термінологія та види насильства». На уро­ках основ здоров'я учні переглядали відеоролики про різноманітні
форми насилля, після чого вчителем Миджгою В.М. велося по­жвавлене обговорення побаченого. Психолог Максімова З.М. про­вела в школі анкетування «Твоя тендерна культура», «Ставлення до людей із певними особливостями » і « Поширення та форми на­сильства у школі» згідно якого, було виявлено, що найпоширеніше -є насильство над однолітками, психологічне насильство в сім'ї. В школі було проведено акцію «16 днів без насильства».

Фахівець із соціальної роботи Євгенія Синя розповіла про співпра­цю органів місцевого самоврядування з навчальним закладом.

Своїм досвідом з цього питання поділились заступники дирек­торів з виховної роботи ЗОНІ І-ІІІ ступеня № 1 м. Рожище Н.В.Давидович, НВК № 4 м. Рожище В.В.Степанюк,

Учасники семінару переглянули відеоматеріали на тему «Стан насилля», підготовлені методистом Рожищенського РМК Тетяною Ткачук, та всі разом зійшлися на думці, що усунення насильства потребує енергії кожного, кого це стосується.

Категорія: Мої статті | Додав: Ярослав26 (26.01.2014)
Переглядів: 467 | Рейтинг: 0.0/0
Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz