23 червня 2023 року в спортивній залі ОЗ «Доросинівський ліцей» Доросинівської сільської ради відбувся випускний вечір для 24 одинадцятикласників. Куран Анастасія та Кравчень Володимир отримали золоті медалі за досягнення у навчанні.
Випускників привітали керівник ліцею Володимир Матвійчук, перша вчителька Тетяна Миджга та класний керівник Лілія Троцюк. З напутніми словами звернулися до дітей їх батьки. Випускники отримали вітання і від молодших учнів. Одинадцятикласники подякували вчителям, батькам та подарували пісню. На закінчення свята випускники закружляли в останньому шкільному вальсі з батьками та вчителями.
«Дорогі наші випускники! Не сумніваємося, що вам вдасться втілити всі свої мрії, а шкільні роки назавжди залишаться в пам'яті. Щасливого сьогодні та яскравого завтра під мирним небом!
![](/Vupyskni/45.gif)
![](/Vupyskni/47.gif)
![](/Vupyskni/46.gif)
![](/Vupyskni/44.gif)
![](/Vupyskni/43.gif)
![](/Vupyskni/42.gif)
![](/Vupyskni/41.gif)
|