Середа, 04.10.2023, 22:05
Вітаю Вас Гість | RSS

                      Сайт опорного закладу "Доросинівський ліцей"
  Доросинівської сільської ради Луцького району Волинської області

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шинкарук Микола Левкович

Якщо людина обрала собі життєву мету і прямує до неї, кажемо: ціле­спрямована. Для Шинкарука Мико­ли Левковича, — ця риса характеру — чільна.

Цікаво: якби полічити ту шкільну дорогу від його села Кияж, що в Рожищенському районі, до Доросинь, де малася середня школа, і видовжити по прямій, то яку віддаль він пройшов за ті свої десять років?!

Коли атестат про закінчення Доросинівської СШ був у кишені, він — до Москви, в інсти­тут міжнародних відносин. Сміливий то був задум! Без протекції, та обкомівського направлення прорватись в елітний інститут.

Вступні екзамени сільський хлопець здав успішно. Але високий конкурс став на заваді. Словом, йому сказали: «Приїжджайте до нас наступного року»... «Наступного»...

Микола зрозумів: буде їздити сюди ще чимало літ. Бо не знання тут вер­шили долю сільських дітей. І він прислухався до розумної поради одного з вик­ладачів. Того ж 1959 року став курсантом судноводійського відділення Мур­манської «мореходки». Тут приймали за іншими параметрами. Закінчив учи­лище. Згодом також стаціонарно — із відзнакою Вище інженерне мореплавне училище. Диплом захищав англійською. В 1993 році закінчив Санки-Петербурзький фінансово-економічний інститут за спеціальністю «Управління виробництвом»

Все своє життя пов'язав з морем і риболовецьким флотом. Прой­шов усі сходинки служби: матрос, ІV-й, III-й, ІІ-й штурман, помічник капітана, капітан далекого плавання, генеральний директор «Dolphin Shipping Management ltd», генеральний директор групи компаній ООО «Атлантида», ООО «Атлантида Плюс», ООО «Міжрегіональний комплексний сервіс», генеральний директор компанії «Долфін шіппінг менеджмент ЛТД». Микола Шинкарук відкрив нові райони промислу біля берегів Антарктиди, Тихого і Атлантичного океанів, був ініціатором впровадження нових прогресивних способів пелагічної ловлі риби, сучасних технологій переробки риби. Володар ряду премій та багатьох нагород. За три десятки літ побував майже в усіх портах світу. Вільно володіє  англійською, німецькою та іспанскою мовами. В 2014 році вийшов на заслужений відпочинок, займається громадською діяльністю.

... Дійсно, мети досягає той, хто не зупиняється, а йде!

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2023
Зробити безкоштовний сайт з uCoz