З нагоди Дня миру у ліцеї пройшли тематичні заходи. Класними були проведені керівниками години спілкування «Мир на землі – радість у родині», а у шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «Під мирним небом». Учні 1-4 класів взяли участь у флешмобі «Голуб миру», малювали малюнки. Четвертокласники Олексюк Юрій та Кравчук Дарина виготовили композицію «Україні потрібен мир». Члени учнівського самоврядування створили проект «Ми голосуємо за мир!».
Хай цього вересневого дня в кожну нашу домівку прилетить Голуб миру з добрими звістками!
ПЕРЕМОГИ та МИРУ нашій Україні.
Дякуємо Збройним Силам України!
![](/Ditu_mury/11.gif) ![](/Ditu_mury/10.gif)
![](/Ditu_mury/9.gif)
![](/Ditu_mury/7.gif) ![](/Ditu_mury/6.gif)
![](/Ditu_mury/5.gif) ![](/Ditu_mury/4.gif)
![](/Ditu_mury/3.gif) ![](/Ditu_mury/2.gif) ![](/Ditu_mury/1.gif)
|