23 листопада 2023 року ОЗ «Доросинівський ліцей» відвідали педагогічний та учнівський колективи Немирської гімназії. Вони побували в Музеї села Доросині. Вчитель історії Троцюк Ярослав Миколайович познайомив відвідувачів з експозиціями музею: «З глибини віків», «Село в незалежній Україні», «Історія школи», «Світлиця», «Честь і слава героям» та іншими. Гості відвідали Клас безпеки. Миджга Василь Мирославович, вчитель Захисту України, познайомив присутніх із зонами та експонатами, продемонстрував презентацію про те, як швидко діяти в умовах надзвичайних ситуацій. Свої враження від відвідування музею та слова вдячності гості записали в книзі відгуків.
![](/Myzei/41.gif) ![](/Myzei/40.gif) ![](/Myzei/42.gif) ![](/Myzei/39.gif)
![](/Myzei/38.gif) ![](/Myzei/37.gif)
|