Головна » 2017 » Листопад » 23 » 9 листопада – День української писемності та мови
9 листопада – День української писемності та мови

І чужому научайтесь ,

й свого не цурайтесь,

Т.Г.Шевченко

9 листопада святкуємо День української писемності та мови. Це свято спрямоване на підтримку рідної мови, привернення уваги світового українства до проблем української мови, її вивчення та розвиток, пропаганди і популяризації, та водночас демонстрацію її краси й багатства, літературної довершеності. Це свято гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду. Адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові. Святкування Дня української писемності та мови 9 листопада не випадкове, саме цього дня православна церква вшановує пам'ять Преподобного Нестора – Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. В ЗОШ І-ІІІ ст. с.Доросині голова і заступник учнівського самоврядування(Михалюк Марта і Мілінчук Вікторія) підготували і провели  флешмоб «Забуті українські слова, що замінені калькою». Учні  10 класу випустили стіннівку для молодших школярів з цікавими повідомленнями, вікториною, загадками про рідну мову. Учні 7 класу підготували  вірші на тему :«Мова моя калинова».

Переглядів: 26 | Додав: Ярослав | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »