Головна » 2017 » Листопад » 7 » На «Ярмарку професій» – в Доросині!
На «Ярмарку професій» – в Доросині!

24 жовтня 2017 року в нашій школі відбувся районний семінар вчителів  основ здоров’я . Директор школи – Троцюк Я.М. ознайомив гостей з історією школи, її сьогоденням. Присутні на семінарі мали змогу відвідати краєзнавчий музей с.Доросині.

Досвідом роботи з  формування інформаційної, комунікативної, здоров’язбережувальної та соціальної компетентностей  поділився вчитель-методист Миджга Василь Мирославович, викладач основ здоров’я . Він провів цікавий і змістовний позакласний виховний захід - «Ярмарок професій».Метою заходу було ознайомити учнів із переліком професій, які дають змогу займатися індивідуальною трудовою діяльністю та мають сталий попит на ринку праці, навчитися презентувати себе, співпрацювати в команді, з партнерами у групі, як уникнути помилок і розчарувань у виборі професій.

Учні з учителем підготували виставку малюнків нам тему: «Світ професій» та виставку «Українські  ремесла» , де школярі презентували свої роботи різьби по дереву, соломкоплетіння, декоративної вишивки та бісероплетіння.

Керівник семінару Бодня М.М запросила учасників до обговорення та обміну думками.

Переглядів: 13 | Додав: Ярослав | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »