Головна » 2017 » Квітень » 16 » Перемога на Міжнародному дитячому фестивалі
Перемога на Міжнародному дитячому фестивалі

18 березня, у Києві за підтримки Міністерства культури України та благодійного фонду «Соняшник» проходив однойменний Міжнародний дитячий фестиваль – конкурс, метою проведення якого є ознайомлення представників різних міст із розмаїттям культурного скарбу України, створення для дітей та молоді можливості творчого спілкування, розкриття нових талантів, популяризація сучасної української пісні та музики.

Гітарист Олег Гнатюк, учень 8 класу ЗОШ І – ІІІ ст. с. Доросині у Рожищенській районній дитячій музичній школі займається лише три роки. За цей час був фіналістом на кількох конкурсах. Та виступ на столичній сцені був для хлопця дебютним. Дует гітаристів у складі Олега Гнатюка та учня Рожищенського НВК №4 Андрія Копюка виконав обробку Олександра Зубченка «Сальвадор». Глядачі нагородили єдиних представників Волині гучними аплодисментами. А журі конкурсу, до складу якого входили провідні спеціалісти, авторитетні фахівці у сферах музики, хореографії, вокального жанру, видатні діячі культури та мистецтв України, гідно оцінили здібності Рожищенських гітаристів та віддали їм почесну ІІ премію.

Переглядів: 34 | Додав: Ярослав | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »