Головна » 2017 » Жовтень » 9 » З Днем вчителя!!
З Днем вчителя!!

День учителя, бач нині

За весь рік найкращий день

І дзвенить по Україні

Дітвори веселий спів.

День вчителя…Хвилюючий день, якого з нетерпінням чекають і вчителі і учні. Адже для учнів це день 29.09.2017р. - день самоврядування, це можливість проявити себе, попробувати в іншій ролі. Учком під керівництвом педагога-організатора Хомюк О.А спланував і гідно провів цей день.

Учні школи підготували святковий концерт на честь вчителів. Висловили щиру подяку за любов і розуміння, за те що вчать доброму,  вічному , допомагають знайти вірну і єдину стежину в житті.

Учні привітали вчителів-пенсіонерів, подарували квіти.

Переглядів: 12 | Додав: Ярослав | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »